wyszukiwarka

  REKLAMA W WYSZUKIWARCE GOOGLE

Jest to najszybszy sposób na zaistnienie w Internecie. Tworzymy listę słów kluczowych oraz reklamy tekstowe. Po wpisaniu jednego ze słów do wyszukiwarki, klienci zobaczą Twoją reklamę. Po jej kliknięciu trafiają bezpośrednio na Twoją stronę.

mapa-polski

Gdzie zobaczę swoją reklamę?

Linki Sponsorowane pojawiają się na górze (pierwsze 4 miejsca) oraz nad dole (3 miejsca) na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Reklama pojawi się tylko na słowa związane z Twoją branżą. Za wyświetlanie reklam nic nie zapłacisz – płatność następuje tylko kiedy potencjalny klient kliknie w reklamę i wejdzie na Twoją stronę. Dzięki współpracy z nami masz pewność, że słowa kluczowe będą idealnie dopasowane do Twoich usług lub produktów.

Kto zobaczy moją reklamę?

 

reklama-w-googleKampanię można bardzo precyzyjnie kierować. Jeżeli Twoja firma działa lokalnie – będziemy wyświetlać się tylko osobom w Twojej lokalizacji. Mamy możliwość kierowania reklam na wybrane miasto, promień wokół niego (w km) oraz województwo. Jeśli działasz na całą Polskę – reklamę wyświetlamy w całym kraju. Prowadzimy również kampanię na rynki zagraniczne – Google dociera zatem do każdego. Usługa umożliwia również ustawienie godzin oraz dni, w których reklama ma się pojawiać. Dzięki tym opcjom – dotrzemy najskuteczniej jak się da do Twojej grupy docelowej.


Najważniejsze korzyści reklamy w wyszukiwarce

Jak wygląda przebieg kampanii?

Ile to kosztuje?

 

W Google możemy zacząć promocję z dowolną kwotą. Warto jednak zwrócić uwagę, że im mniejszy budżet, tym mniej wejść na stronę. W związku z tym efekty mogą być praktycznie niezauważalne. Pomożemy wybrać Ci optymalny budżet – aby nie wydać za dużo, a jednocześnie, aby zwiększyć możliwe efekty działania kampanii. Każda branża wyceniana jest indywidualnie. Bierze się pod uwagę obszar działania oraz aktualną konkurencję – im więcej firm, tym wyższy koszt kliknięcia.

Cena końcowa składa się z kwoty przeznaczanej bezpośrednio do Google na kliknięcia oraz z naszej prowizji. Nasza prowizja jest bardzo niska i wynosi zazwyczaj 25-30% od budżetu kampanii. Zachęcamy do zobaczenia naszych PROMOCJI – dla nowych klientów w niektórych okresach roku prowadzimy pierwsze kampanie z bardzo niskimi prowizjami, a czasami nawet za darmo – warto sprawdzić.

Reklamę Google wyświetlamy na wszystkich urządzeniach stacjonarnych (komputery, laptopy) oraz mobilnych (tablety, komórki). Umożliwia to dotarcie do każdego klienta niezależnie od miejsca w którym korzysta z Internetu.

Aby otrzymać szczegółową wycenę Twojej reklamy – skontaktuj się z nami. Wycena jest niezobowiązująca i darmowa!