Dla fundacji

Darmowa reklama od Google

 non-profit
Program GOOGLE GRANTS umożliwia organizacjom non profit reklamowanie się w najpopularniejszej wyszukiwarce Google w postaci Linków Sponsorowanych w ramach reklam Google Adwords. Google przekazuje na rzecz organizacji aż 10 000 USD miesięcznie, czyli około 330 dolarów dziennie. Reklamy wyświetlają się jak normalne linki sponsorowane, ale bardzo ważne jest to w jaki sposób zostanie przygotowana taka reklama – Beneficjenci mogą promować na koncie AdWords wyłącznie reklamy i słowa kluczowe związane z misją ich organizacji.

 

Organizacja otrzymuje 10 000 USD miesięcznie na umieszczenie reklamy Fundacji w największej wyszukiwarce w Polsce – Google. Dzięki dobrej optymalizacji kampanii, na stronę Fundacji może wejść nawet 1500 osób dziennie!

 

kula1Reklamy Google to:

  • nieograniczona ilość słów kluczowych
  • możliwość mierzenia efektów wejść (gdzie był użytkownik, ile czasu spędził na stronie itp.)
  • płatność tylko za wejście na stronę
  • możliwość zmiany treści reklamowych i słów kluczowych w dowolnym momencie

 

Korzyści dla Organizacji:

  • możliwość zbierania 1% poprzez reklamę programów do PITów
  • dotarcie z misją Organizacji do tysiąca nowych osób
  • promocja konkretnych programów Organizacji w danym okresie
  • dzięki dużemu ruchowi na stronie – możliwość pozyskania większej ilości wpłat od darczyńców
  • możliwość pozyskania sponsorów (dzięki szerokiej promocji Organizacji w wyszukiwarce)

 

Sama reklama wyświetla się całkowicie za darmo – aby jednak nie stracić dofinansowania trzeba na bieżąco zarządzać reklamą – dzięki współpracy z nami – pomożemy uzyskać Grantsa oraz go nie stracić.

Prowadzenie kampanii poprzez naszą firmę to koszt 500zł netto miesięcznie.W tej kwocie otrzymują Państwo usługę pozyskania dofinansowania oraz przygotowanie i uruchomienie kampanii. Jeśli zdecydują się Państwo prowadzić kampanię samodzielnie – możemy pozyskać dla Państwa dofinansowanie (koszt usługi: 300zł netto) oraz wyszkolić pracownika w siedzibie Państwa firmy (koszt: 700zł netto + koszty dojazdu). Szkolenie trwa 4h i po jego zakończeniu otrzymujecie Państwo komplet informacji niezbędnych do korzystania z dofinansowania.
 
Dowiedz się czy Twoja Organizacja spełnia warunki, aby przystąpić do programu Google Grants – napisz lub zadzwoń do nas.

Dla niektórych Organizacji jest możliwość zwiększenia dofinansowania do 40 000 USD miesięcznie (ponad 150 000 PLN) – jest to tzw. Program Google Grants PRO. Uzyskanie takiego dofinansowania wymaga spełnienia bardzo ostrych kryteriów przez określony czas i kampania powinna być prowadzona przez naszą firmę. Zrobimy wszystko, aby Państwa Organizacja mogła ubiegać się o zwiększony limit.