GOOGLE GRANTS

Program GOOGLE umożliwia organizacjom non profit reklamowanie się w najpopularniejszej wyszukiwarce Google w postaci Linków Sponsorowanych w ramach reklam Google Adwords. Google przekazuje na rzecz organizacji aż 10 000 USD miesięcznie, czyli około 330 dolarów dziennie. Reklamy wyświetlają się jak normalne linki sponsorowane, ale bardzo ważne jest to w jaki sposób zostanie przygotowana taka reklama – Beneficjenci mogą promować na koncie AdWords wyłącznie reklamy i słowa kluczowe związane z misją ich organizacji

Organizacja otrzymuje 10 000 USD miesięcznie na umieszczenie reklamy Fundacji w największej wyszukiwarce w Polsce – Google.  Dzięki dobrej optymalizacji kampanii, na stronę Fundacji może wejść nawet 1500 osób dziennie!

.


Korzyści dla Organizacji:

  • możliwość zbierania 1% poprzez reklamę programów do PITów
  • dotarcie z misją Organizacji do tysiąca nowych osób
  • promocja konkretnych programów Organizacji w danym okresie
  • dzięki dużemu ruchowi na stronie – możliwość pozyskania większej ilości wpłat od darczyńców
  • możliwość pozyskania sponsorów (dzięki szerokiej promocji Organizacji w wyszukiwarce)

Sama reklama wyświetla się całkowicie za darmo – aby jednak nie stracić dofinansowania trzeba na bieżąco zarządzać reklamą – dzięki współpracy z nami – pomożemy uzyskać Grantsa oraz go nie stracić. Pomożemy Państwu pozyskać dofinansowanie, stworzyć kampanię oraz poprowadzić ją w taki sposób, aby Google nie zabrało środków reklamowych. Należy bowiem pamiętać, że po 2 miesiącach od przyznana środków konto Adwords na którym prowadzona jest kampania jest weryfikowane pod kątem jakości. Tylko współpraca z profesjonalną firmą lub wiedza jak działa system reklamowy Google umożliwi Państwa Fundacji dalszy udział w programie. Google dba o jakość wyszukiwarki i nie pozwala na nieefektywne wydatki.

WSPÓŁPRACA

POZYSKANIE:

Wychodzimy Państwu na przeciw i oferujemy kompleksową obsługę całego procesu:

  • wstępna weryfikacja organizacji pod kątem programu
  • rejestracja organizacji w technologie.org.pl
  • rejestracja i wypełnienie wniosku Google Grants
  • przygotowanie projektu kampanii oraz założenie konta Google Adwords
  • zgłoszenie i weryfikacja konta

Koszt: 350zł netto (płatne tylko w przypadku przyznania dofinansowania)

OBSŁUGA:

Aby zachować dofinansowanie oferujemy Państwu prowadzenie kampanii przez naszą firmę w taki sposób, aby organizacja zachowała ciągłość kampanii. Koszt takiej usługi to 500zł netto miesięcznie. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, na minimum 3 miesiące, z uwagi na fakt, że Google weryfikuje jakość konta po 2 miesiącach od momentu uruchomienia kampanii.

Możemy również wyszkolić osobę od Państwa z organizacji, która zajmowałaby się kampanią. W celu ustalenia szczegółów szkolenia, prosimy o kontakt.

 Dowiedz się czy Twoja Organizacja spełnia warunki, aby przystąpić do programu Google Grants – napisz lub zadzwoń do nas.