Banery

Są idealne dla wzmocnienia wizerunku firmy oraz przypominania się klientom, którzy byli kiedyś na Twojej stronie. Reklamy Graficzne możemy podzielić na dwa rodzaje kierowania – dla osób, które już znają Twoją stronę (remarketing) oraz dla zupełnie nowych klientów (reklamy graficzne):

 

Remarketingdziewczyna-z-banerami

Jest to tzw. „reklama śledząca” – podąża za użytkownikiem, który był wcześniej na Twojej stronie. Możemy:
  • przypominać się z ofertą, którą oglądał – aby utwierdzić w przekonaniu, że dokonał słusznego wyboru wybierając
    Twoją firmę lub budować pozytywny wizerunek
  • zachęcić do dokonania zakupu – jeśli klient był na Twojej stronie i nie dokonał zakupu możemy mu wyświetlać dodatkowe zachęty, aby zdecydował się na skorzystanie z Twoich usług, np. poprzez oferty specjalne tylko dla takich klientów
  • zachęcić do zakupu innego produktu – jeśli klient kupił np. aparat fotograficzny możemy zachęcać go banerami do dokupienia np. futerała ochronnego lub karty pamięci w atrakcyjnych cenach
  • przypominać się sezonowo – jeśli prowadzisz branżę sezonową i np. oferujesz wyjazdy wakacyjne i zimowe – możemy zimą przypominać się z nową ofertą klientom, którzy byli na Twojej stronie i oglądali ofertę wyjazdów na lato

 

Reklama graficzna

Reklamę graficzną wyświetlamy nowym użytkownikom ze ściśle określonego targetu. Reklamę taką możemy kierować wg:
  • Zainteresowań – reklamę kierujemy do wszystkich osób, które na podstawie historii oglądanych stron i wpisów w wyszukiwarce, interesują się określonymi rzeczami. Wszystkie takie osoby zobaczą Twoją reklamę na różnych stronach, niezależnie od ich tematu.
  • Tematyki strony – określamy słowa kluczowe oraz tematy, które muszą wystąpić na danej stronie, aby Twoja reklama się wyświetliła. Jeśli np. sprzedajesz komputery – dobieramy strony o tematyce komputerowej. Jeśli pojawi się jakiś artykuł, gdzie będą testować nowe komputery (mając w kampanii słowo „nowe komputery”) – wyświetlimy tam Twoją reklamę.
  • Wybranych stron – możesz również wybrać strony na których chciałbyś się reklamować – sprawdzimy czy istnieje możliwość wykupienia tam reklamy i jeśli nie będzie przeszkód – umieścimy na wybranych stronach Twoją reklamę.

 

 

Banery obu typów wyświetlają się za darmo – płatność następuje TYLKO za kliknięcie w reklamę i wejście na Twoją stronę!

Aby uruchomić reklamę potrzebujemy banerów graficznych – w kilku rozmiarach – możemy stworzyć je dla Ciebie lub dostarczysz nam swoje. Im więcej rozmiarów tym większy zasięg reklamy.

 

Skorzystaj z darmowej wyceny – skontaktuj się z nami. Poniżej znajdziesz najpopularniejsze formaty reklam.
banery-formaty